Důležité upozornění: KVĚTEN - ŘÍJEN PRODEJNA UZAVŘENA Pro nákup využijte e-shop. Osobní odběr každé úterý 14-18 Děkujeme

SmellWell polštářky: konečně konec smradlavým a vlhkým botám!

Smell Well Original Deodorizer

Absorbuje vlhkost, odstraňuje nepříjemný zápach a zanechává svěžest. Balení obsahuje 2 polštářky, každý o rozměrech cca 7,5 x 11,5 cm. Jednou z hlavních složek SmellWell je aktivní uhlí, které se po staletí používá jako přírodní metoda čištění vody a vzduchu. Používá se aktivní uhlí z bambusu, které obsahuje miliony mikrostruktur, které účinně absorbují a neutralizují nežádoucí pachy, a zároveň absorbují vlhkost. Protože bambus roste velmi rychle, těžba ho neohrožuje, a proto je bambus považován za obnovitelnou a udržitelnou surovinu.

Dalšími složkami jsou soli a minerály s hygroskopickými vlastnostmi, které umožňují absorpci vlhkosti. Veškerý obsah splňuje požadavky evropské zkoušky REACH pro životní prostředí a bezpečnost. Celý obsah je zabalen do netkané textilie, která funguje jako membrána: na jedné straně jsou vnitřní komponenty drženy pohromadě, na druhé straně netkaná textilie zajišťuje, že vlhkost z boty nebo sportovního vybavení je převáděná do absorbční směsi.

Použití: Vložte polštářky do bot a nechte působit přes noc. Další ráno budou boty suché a se svěží vůní. SmellWell je skvělý také pro sportovní tašky, ve kterých neutralizuje zápach a dodává svěží vůni. Po otevření jsou polštářky funkční až 6 měsíců.

Pokud by jste měli o produkty zájem, naleznete je na našem e-shopou, nebo v kamenné prodejně na Křenové 19.

Odkaz: https://www.lyzarna-bruslarna.cz/vyhledavani/?string=smell+well

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení