SmellWell polštářky: konečně konec smradlavým a vlhkým botám!

Smell Well Original Deodorizer

Absorbuje vlhkost, odstraňuje nepříjemný zápach a zanechává svěžest. Balení obsahuje 2 polštářky, každý o rozměrech cca 7,5 x 11,5 cm. Jednou z hlavních složek SmellWell je aktivní uhlí, které se po staletí používá jako přírodní metoda čištění vody a vzduchu. Používá se aktivní uhlí z bambusu, které obsahuje miliony mikrostruktur, které účinně absorbují a neutralizují nežádoucí pachy, a zároveň absorbují vlhkost. Protože bambus roste velmi rychle, těžba ho neohrožuje, a proto je bambus považován za obnovitelnou a udržitelnou surovinu.

Dalšími složkami jsou soli a minerály s hygroskopickými vlastnostmi, které umožňují absorpci vlhkosti. Veškerý obsah splňuje požadavky evropské zkoušky REACH pro životní prostředí a bezpečnost. Celý obsah je zabalen do netkané textilie, která funguje jako membrána: na jedné straně jsou vnitřní komponenty drženy pohromadě, na druhé straně netkaná textilie zajišťuje, že vlhkost z boty nebo sportovního vybavení je převáděná do absorbční směsi.

Použití: Vložte polštářky do bot a nechte působit přes noc. Další ráno budou boty suché a se svěží vůní. SmellWell je skvělý také pro sportovní tašky, ve kterých neutralizuje zápach a dodává svěží vůni. Po otevření jsou polštářky funkční až 6 měsíců.

Pokud by jste měli o produkty zájem, naleznete je na našem e-shopou, nebo v kamenné prodejně na Křenové 19.

Odkaz: https://www.lyzarna-bruslarna.cz/vyhledavani/?string=smell+well