Důležité upozornění: KVĚTEN - ŘÍJEN PRODEJNA UZAVŘENA Pro nákup využijte e-shop. Osobní odběr každé úterý 14-18 Děkujeme --------DNE 5.7. Z DŮVODU STÁTNÍHO SVÁTKU --- ZAVŘENO ---

SJEZDOVÉ BOTY ATOMIC HAWX: POHLED Z 360°

Mezi lyžařskými botami modelová řada Hawx už něco znamená. Letos jsou k dispozici tři modelové řady: Ultra, Prime a Magna. Dohromady kolekce Hawx obsahuje více než dvacet modelů, které se liší tuhostí, šířkou chodidla nebo designem.

Ultra: maximální výkon

Pro každého vysoce sportovního jezdce je k dispozici modelová řada výkonnostních sjezdových bot Hawx Ultra. Hlavním rysem je užší tvar (98 mm), který zajišťuje spolehlivé cítění jízdy a maximální možný přenos energie do lyží. Ovladatelnost je ještě podpořena nízkou hmotností boty, jde o jedny z nejlehčích allmountain bot Atomic.

8627_darblu

 

Prime: bezkompromisní střed

Model, který kombinuje to dobré z obou extrémů. To, že je na pomezí mezi výkonem a pohodlím, ale neznamená žádné kompromisy. Bota je široká 100 mm, což je akorát, aby byla už dostatečně pohodlná, ale ještě zajišťovala výborný cit pro jízdu a dobrou ovladatelnost lyží. O jejích kvalitách svědčí i fakt, že je nejprodávanějším modelem rodiny Hawx.

a3948463a3057b1d869b7ac91b9b0d11

 

Magna: komfort především

Magna je v rodině Hawx za tlouštíka - má šířku 102 mm. Díky tomu je zvlášť pohodlná, ale hlavním přínosem je pro lyžaře, kteří mají širší nohy. Ti se totiž v jinak úzkých sportovních modelech velmi trápí a Hawx Magna neslevuje nic z kvalit sportovní boty, ale poskytuje lyžařům, kteří potřebují širší boty, dostatečný výkon a přitom značné pohodlí. Široký tvar je důležitý i z hlediska tepelného komfortu - umožňuje mikrocirkulaci krve v noze a ta tak jednoduše neprochladne, jako ve sportovních modelech, které jsou těsnější.

8480_magna-130-s

 

Tyto perfektní boty Atomic Hawx můžete zakoupit na našem e-shopu, nebo si je přijít rovnou vyzkoušet do naší prodejny na Křenové 19 v Brně, kde Vám naši kolegové s výběrem rádi pomůžou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení