Novinky

Použité lyžařské vybavení

Použité lyžařské vybavení se v posledních sezonách těší velkému zájmu. Jaké použité lyžařské vybavení nabízíme a kdy je nejvhodnější čas na nákup?

Zimní použité vybavení nabízíme v kategoriích: Lyžařské boty – dětské, dámské, pánské, Lyže – dětské, dámské, pánské.

Když budete mít štěstí můžete u nás narazit na použité běžky, běžkové boty nebo snowboardy. 

 Nejširší nabídku použitého lyžařského vybavení máme pro děti. Právě pro ty, rodiče vybírají vybavení v největší míře z kategorie použíté. Děti rostou a výbavu je potřeba obměňovat skoro každou sezonu. Pokud vybíráte dětské použité lyžáky nebo dětské použité lyže určitě u nás najdete.

Použité lyžařské vybavení pro dospělé nabízíme také. Na své si přijdou všichni, kteří nechtějí do nového vybavení investovat vyšší částky nebo na horách netráví tolik času. Komu nesejde na bezvadném stavu a přehlédne drobné kosmetické vady, může najít opravdu pěkné kousky.

Použité lyže nebo použité lyžáky můžete nakupovat zde. Největší výběr použitého vybavení u nás je během listopadu a prosince. S nákupem tedy neváhejte, ať stihnete ty nejhezčí kousky. 

 

Veškeré použité vybavení je profesionálně připraveno k prodeji. Lyže mají nabroušené hrany, navoskovanou a přeleštěnou skluznici.

 

Pokud si s výběrem nevíte rady, rádi vám pomůžeme vybrat vhodné lyže dle vašich preferencí.

 

Atomic lyžáky 1000Kč sleva

Využij jedinečnou možnost a vybav se novými lyžáky Atomic se slevou dalších 1 000Kč. 

Pro uplatnění slevy zadej kód "LYZAKY1000" v nákupním košíku. 

Akce platí do 22.2.2022 

Lyžáky Atomic nakupuj ZDE