Důležité upozornění: KVĚTEN - ŘÍJEN PRODEJNA UZAVŘENA Pro nákup využijte e-shop. Osobní odběr každé úterý 14-18 Děkujeme

Salomon – Lyže s tradicí

Salomon je všem známý francouzský výrobce kvalitního sportovního vybavení.

Salomon byl založen roku 1947 ve městě Annency Françoisem Salomonem a jeho synem, kteří si společně založili firmu na výrobu lyžařských hran. Oba byli zapálení sportovci a inovátoři. V 50. letech 20. století přišli na trh s vlastním vázáním „le lift“ , které nahrazovalo pro tehdejší dobu „klasické“ upínání lyže pomocí kožených pásků.

Další velký úspěch Salomon zaznamenal v roce 1966, kdy představil vázání s automatickým uvolněním paty. Společnost se postupně stává předním výrobcem vázání a v r.1972 prodá přes 1 milion párů vázání za rok.

V dnešní době Salomon produkuje širokou škálu sportovního vybavení jak pro zimní, tak i letní sporty.

Pokud plánuješ pořízení nových lyží, doporučujeme na nějaké od Salomon kouknout. Vybírat můžeš buď Nové nebo Testované a použité.

Pro výkonnostní a sportovní lyžaře, kteří se vyžívají v rychlosti doporučujeme vyzkoušet modely z řady S/Race, které Salomon vyrábí od sezóny 2018/2019. Díky technologii Edge Amplifier lyže poskytne vyšší přenos energie k hranám což má za následek zvýšení přilnavosti hran až o 30%. 

 

Salomon S/Race

 

Pro nabídku věcí Salomon klikni ZDE

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení