Teplo-uši Vysoušeč obuvi VOT 12

Kód: 2000000212012
2 hodnocení
Značka: Teplo-uši
699 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta
Vysoušeč obuvi sloužící především k nahřívání a případně vysoušení obuvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoušeč obuvi VOT 12 slouží především k nahřívání a případně vysoušení jednoho páru obuvi (lyžařské, pracovní apod.). Je napájen stejnosměrným napětím 12 V palubní sítě automobilů a skládá se ze dvou válcových topných těles. Napájecí přívod je připojen do jednoho z těles a z něho je dále napájeno druhé těleso. Celé zařízení je plastové a je chráněno dvojitou izolací. 

Způsob použití: 
Topná tělesa se vloží do obuvi a napájecí přívod se připojí do zásuvky 12 V v zavazadlovém prostoru nebo v prostoru pro cestující. Není vhodné používat Vysoušeč při nenastartovaném motoru. Akumulátor by se příliš vybil, proto VOT 12 zapínejte raději až po nastartování. Předpokládaná doba pro úplné vysušení obuvi je 6-8 hod.Teplota povrchu topného tělesa nepřesáhne uvnitř boty 60 až 70°C. Otvor v obuvi nezakrývejte (neucpávejte), aby se nezamezilo proudění vzduchu v obuvi. Dále není povolené kombinovat dva zdroje tepla. Nenechávejte vysoušeč zapnutý bez dozoru déle než je potřebné.

Technické parametry: Napájecí napětí 12 V DC, celkový příkon 9 W, průměr topného tělesa 30 mm, délka topného tělesa 156 mm, délka napájecího přívodu 1 m, délka spojovací šňůry 1 m.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: